Přeskočit na hlavní obsah


2 úvodní mistrák máme za sebou

4.3. jsme se zúčastnili holandského mistráku v Lochem, kde se nám výsledek moc nepovedl. Trať byla tvrdá a velmi kluzká. Start do prvního závodu se nám vyvedl, ale zavadila o nás jiná posádka a my dostali smyk a udělali jsme hodiny do protisměru. Čekala nás stíhací jízda. V cíli jsme byli na 19 místě. Start do druhého závodu se nevyvedl. Startovací zařízení se nám zaseklo do zadního kola a úplně nás zastavilo. Opět nás čekala stíhací jízda. Cíl jsme projeli na 22 místě.

11.3. jsme se zúčastnili belgického mistráku a těšili jsme se, že si zpravíme chuť. 🙂 Ale počasí nám nepřálo, celou noc husně pršelo takže trať byla velmi bahnitá a dost promáčená. Start do prvního závodu by i vyšel, kdyby nás posádka vedle nás nevytlačila úplně z tratě do železného ohraničení. Zase se to neobešlo bez stíhací jízdy. V cíli 5 místo. A konečně druhý závod vyšel a my projeli cílem jako první. 🙂 Celkově jsme skončili na super 2 místě.

 

Zanechte komentář


Vyhledávání

Rubriky

Poslední komentáře

  • Milan - Zdravím z Nepomuka, posílám odkaz na článek z Plzeňského mdeníku. Milan D. http://plzensky.denik.cz/...více »
  • PetrD. - Od Luca https://www.youtube.com/watch?v=7j3tX9tNC-4 .... jojo pěkně vás otočila opačná sajda :-(((...více »
  • Kordís - Klucí gratulace!! Ještě teď mám husinu. Nádherný závody.. Děkujeme...více »
  • PetrD. - Byl to zážitek, souboj tří posádek od začátku až do cíle, nikdo nechtěl ubrat a neubral .... co se s...více »
  • Pavel - Krása konečně je to zas ve starých kolejích jen tak dál...více »

Sponzoři