Přeskočit na hlavní obsah


Aktuality

DM Wriezen

DM Wriezen
Třetí závod německého ADAC za námi.Písečné peklo nám přineslo 3.místo s kvalifikace na start obou závodů.
1.závod po nevydařeném startu a tlačenici v první zatáčce jsme utrpěli defekt na přední hadici brzdy. Bez přední brzdy jsme se museli spokojit s 9.místem.
2.závod už nám vyšel na výbornou. Stylem start cíl a 1.místo. Celkově si vezeme s Wriezenu 4.místo.
O Víkendu nás čeká velká cena Ukrajiny.
Držte nám pěsti 💪💪💪

Petrovice u Karviné

Petrovice u Karviné druhý závod mistrovství České republiky. Trať na které se jeli závody sajdkár poprvé a musíme říct, že pořadatelé odvedli skvělou práci. Slunce svítilo hned od rána takže se kropilo a kropilo. V kvalifikaci jsme na jednom skoku byli poněkud delší a vyjeli z tratě, takže byla stíhací jízda, a my se tak museli spokojit s 5.místem. Ani start do prvního závodu pro nás neměl snadný průběh. Při průdkém zrychlení se nám naklonila sajdkára nebezpečně na levou stranu, museli jsme ubrat plyn a tím se propadli až na 8.místo. K tomu všemu se nám v úvodu stíhací jízdy změnilo nastavení spojky a tak jsme se museli přizpůsobit styl jízdy dané situaci. I přesto se nám povedlo krůček po krůčku prodrat startovním polem až na 2 pozici. Posádku Kolenčík/Hejhal už se nám dostihnout nepovedlo. Hned od začátku jeli vysoké tempo.
Ve druhém závodě byl pro nás start bezchybný. I přesto se přes nás dostal do druhé zatáčky Vejchoda ze Zatloukalem. Ve druhém kole se nám povedlo tuto posádku předjet a první příčku si pohlídat až do cíle.
Celkově jsme brali zlatou příčku.🏆🥇
V pondělí odjíždíme směr německý mistrák do Wrieznu, a ve čtvrtek směr mistrovství světa na Ukrajinu. Je to nabité

Česká hymna zazněla Německem

Druhý závod mistrovství Německa – Aufenau.
Na předchozích dvou závodech mistrovství světa ve Francii a ve Španělsku, kdy se závodilo na tvrdé trati jsme si mysleli, že nám motorka i tady sedne hned od ranních tréninků, ale bohužel hned od tréninků jsme měli problémy s nastavením motorky na úzkou a velice technickou trať. Ale dokázali jsme si poradit a už v kvalifikaci zajet druhý nejrychlejší čas. V prvním závodě se nám start vyvedl na prvním místě a tuto pozici jsme si udrželi až do cíle. Na startu do druhého závodu, jsme lehce zaváhali a v první zatáčce byli jako druzí, a pak dokonce až třetí. Trať byla po solových motorkàch velice rozbitá a pro nás tím pádem velice náročná. V průběhu 10 minut jsme se dostali na druhou pozici, a dále se snažili dotáhnout posádku před námi, pár kol jsme četli jeho jízdu, šetřili síly a v tý nejlepší příležitosti se před něj dostali a do cíle si tak dojeli pro vítězství.

GP Španělsko – Talavera de la Reina

3 závod GP se jel ve španělské Talavera de la Reina. Přejížděli jsme rovnou ze závodů ve Francii,se zastávkou u moře. Počasí jsme,ale čekali španělské 🙂 Azuro,teplíčko,sluníčko..a ono prdlajs 🙂 Chladno,vítr,déšť..
Dohromady na závody dorazilo 26 posádek takže se jela pouze jedna skupina.
V sobotu teplo,slunce. Prekvalifikace se nám podařila na 6 místě, tím pádem dobrá pozice do kvalifikace. V kvalifikaci jsme se bohužel ocitli v kolizi a vyráželi až z posledního místa,takže stíhací jízda. V cíli jsme byli na 13 místě. Nic moc pozice do nedělních závodů,ale vždy se to nějak vymyslí. 😉
Start do prvního závodu vyšel okolo 7 místa. Postupně jsme se dokazáli propracovat až na 5 flek a tak i projeli cílem. Start do druhého závodu už nebyl tak vyvedený, ale díky chybám a technickým problémům u ostatních posádek jsme závod dojeli na 6 místě.
Štěstí bylo v tom, že jsme vůbec dojeli, praskl nám totiž držák cívky 4 kola do konce. 🙉
S výsledkem jsme spokojeni 👍

‼Děkujeme všem sponzorům za podporu‼️

GP Francie – Castelnau de Lewis

Druhý závod letošního seriálu mistrovství světa. Slunečná sobotní kvalifikace doprovázená silným větrem nám vyšla na 6 místo.Do nedělních závodů jsme se tedy kvalifikovali na jedenáctém místě.

1 jízdu jsme dojeli na 8 místě. 2 závod na 7 místě. Celkově jsme skončili na 7.místě. Po nevydařém závodě v holandském Oss máme první světové bodíky.
Čeká nás už v následujícím víkendu 3 podnik závodu MS ve španělské Talavera dela Reina ,kde se opět budeme snažit o co nejlepší výsledek.

 

Představujeme Vám, novou kolekci  66RIDERS ČERMÁK

ve složce NA PRODEJ

Děkujeme za kolekci týmového oblečení 66RIDERS

GP Oss

O víkendu jsme se zúčastnili prvního závodu mistrovství světa v holandském Oss. Počasí přálo, sucho,slunce a samozdřejmě písčitá trať. V sobotní prekvalifikaci jsme zajeli 8 nejrychlejší čas. Koleje byli tak hluboké a trať tak rozbitá, že několik posádek zůstalo stát a tím pádem byla trať nesjízdná. A my už neměli možnost zajet kolo rychlejší. V kvalifikaci jsme cíl projeli na 5 místě. Dobrá pozice do nedělních závodů byla zajištěna. Start do prvního závodu vyšel super. V úvodním kole jsme byli na 5 pozici, po pár kolech až dokonce 4. Ale bohužel, nastala technická závada na motoru a nedovolila nám v závodu pokračovat. A tím to pro nás závod skončil. Do druhého závodu mechanici motor vyměnili.
Start do druhého závodu okolo 10 místa,objeli jsme kolo a opět motor ko.

Tento závod se nevyvedl. 🙁 Jsme zklámáni, ale další závody jsou před námi.

Tento víkend v sobotu nás čeká první závod MMČR v Mohelnici, a na Velikonoční pondělí první závod Německa v Hänchenu.

Zdraví celý tým

2 úvodní mistrák máme za sebou

4.3. jsme se zúčastnili holandského mistráku v Lochem, kde se nám výsledek moc nepovedl. Trať byla tvrdá a velmi kluzká. Start do prvního závodu se nám vyvedl, ale zavadila o nás jiná posádka a my dostali smyk a udělali jsme hodiny do protisměru. Čekala nás stíhací jízda. V cíli jsme byli na 19 místě. Start do druhého závodu se nevyvedl. Startovací zařízení se nám zaseklo do zadního kola a úplně nás zastavilo. Opět nás čekala stíhací jízda. Cíl jsme projeli na 22 místě.

11.3. jsme se zúčastnili belgického mistráku a těšili jsme se, že si zpravíme chuť. 🙂 Ale počasí nám nepřálo, celou noc husně pršelo takže trať byla velmi bahnitá a dost promáčená. Start do prvního závodu by i vyšel, kdyby nás posádka vedle nás nevytlačila úplně z tratě do železného ohraničení. Zase se to neobešlo bez stíhací jízdy. V cíli 5 místo. A konečně druhý závod vyšel a my projeli cílem jako první. 🙂 Celkově jsme skončili na super 2 místě.

 

Pozvánka na vítání jara 17.3.2018

Trénink v Itálii

Trénink v Itálii MX-Track Dorno
Momentálně sbíráme cenné hodiny na motorce, které bychom rádi zúročili v prvních závodech v holandském Lochemu už 4.března.
Děkujeme všem sponzorům za podporu!!


Vyhledávání

Rubriky

Poslední komentáře

  • Milan - Zdravím z Nepomuka, posílám odkaz na článek z Plzeňského mdeníku. Milan D. http://plzensky.denik.cz/...více »
  • PetrD. - Od Luca https://www.youtube.com/watch?v=7j3tX9tNC-4 .... jojo pěkně vás otočila opačná sajda :-(((...více »
  • Kordís - Klucí gratulace!! Ještě teď mám husinu. Nádherný závody.. Děkujeme...více »
  • PetrD. - Byl to zážitek, souboj tří posádek od začátku až do cíle, nikdo nechtěl ubrat a neubral .... co se s...více »
  • Pavel - Krása konečně je to zas ve starých kolejích jen tak dál...více »

Sponzoři