Přeskočit na hlavní obsah


Aktuality

GP Španělsko – Talavera de la Reina

3 závod GP se jel ve španělské Talavera de la Reina. Přejížděli jsme rovnou ze závodů ve Francii,se zastávkou u moře. Počasí jsme,ale čekali španělské 🙂 Azuro,teplíčko,sluníčko..a ono prdlajs 🙂 Chladno,vítr,déšť..
Dohromady na závody dorazilo 26 posádek takže se jela pouze jedna skupina.
V sobotu teplo,slunce. Prekvalifikace se nám podařila na 6 místě, tím pádem dobrá pozice do kvalifikace. V kvalifikaci jsme se bohužel ocitli v kolizi a vyráželi až z posledního místa,takže stíhací jízda. V cíli jsme byli na 13 místě. Nic moc pozice do nedělních závodů,ale vždy se to nějak vymyslí. 😉
Start do prvního závodu vyšel okolo 7 místa. Postupně jsme se dokazáli propracovat až na 5 flek a tak i projeli cílem. Start do druhého závodu už nebyl tak vyvedený, ale díky chybám a technickým problémům u ostatních posádek jsme závod dojeli na 6 místě.
Štěstí bylo v tom, že jsme vůbec dojeli, praskl nám totiž držák cívky 4 kola do konce. 🙉
S výsledkem jsme spokojeni 👍

‼Děkujeme všem sponzorům za podporu‼️

GP Francie – Castelnau de Lewis

Druhý závod letošního seriálu mistrovství světa. Slunečná sobotní kvalifikace doprovázená silným větrem nám vyšla na 6 místo.Do nedělních závodů jsme se tedy kvalifikovali na jedenáctém místě.

1 jízdu jsme dojeli na 8 místě. 2 závod na 7 místě. Celkově jsme skončili na 7.místě. Po nevydařém závodě v holandském Oss máme první světové bodíky.
Čeká nás už v následujícím víkendu 3 podnik závodu MS ve španělské Talavera dela Reina ,kde se opět budeme snažit o co nejlepší výsledek.

 

Představujeme Vám, novou kolekci  66RIDERS ČERMÁK

ve složce NA PRODEJ

Děkujeme za kolekci týmového oblečení 66RIDERS

GP Oss

O víkendu jsme se zúčastnili prvního závodu mistrovství světa v holandském Oss. Počasí přálo, sucho,slunce a samozdřejmě písčitá trať. V sobotní prekvalifikaci jsme zajeli 8 nejrychlejší čas. Koleje byli tak hluboké a trať tak rozbitá, že několik posádek zůstalo stát a tím pádem byla trať nesjízdná. A my už neměli možnost zajet kolo rychlejší. V kvalifikaci jsme cíl projeli na 5 místě. Dobrá pozice do nedělních závodů byla zajištěna. Start do prvního závodu vyšel super. V úvodním kole jsme byli na 5 pozici, po pár kolech až dokonce 4. Ale bohužel, nastala technická závada na motoru a nedovolila nám v závodu pokračovat. A tím to pro nás závod skončil. Do druhého závodu mechanici motor vyměnili.
Start do druhého závodu okolo 10 místa,objeli jsme kolo a opět motor ko.

Tento závod se nevyvedl. 🙁 Jsme zklámáni, ale další závody jsou před námi.

Tento víkend v sobotu nás čeká první závod MMČR v Mohelnici, a na Velikonoční pondělí první závod Německa v Hänchenu.

Zdraví celý tým

2 úvodní mistrák máme za sebou

4.3. jsme se zúčastnili holandského mistráku v Lochem, kde se nám výsledek moc nepovedl. Trať byla tvrdá a velmi kluzká. Start do prvního závodu se nám vyvedl, ale zavadila o nás jiná posádka a my dostali smyk a udělali jsme hodiny do protisměru. Čekala nás stíhací jízda. V cíli jsme byli na 19 místě. Start do druhého závodu se nevyvedl. Startovací zařízení se nám zaseklo do zadního kola a úplně nás zastavilo. Opět nás čekala stíhací jízda. Cíl jsme projeli na 22 místě.

11.3. jsme se zúčastnili belgického mistráku a těšili jsme se, že si zpravíme chuť. 🙂 Ale počasí nám nepřálo, celou noc husně pršelo takže trať byla velmi bahnitá a dost promáčená. Start do prvního závodu by i vyšel, kdyby nás posádka vedle nás nevytlačila úplně z tratě do železného ohraničení. Zase se to neobešlo bez stíhací jízdy. V cíli 5 místo. A konečně druhý závod vyšel a my projeli cílem jako první. 🙂 Celkově jsme skončili na super 2 místě.

 

Pozvánka na vítání jara 17.3.2018

Trénink v Itálii

Trénink v Itálii MX-Track Dorno
Momentálně sbíráme cenné hodiny na motorce, které bychom rádi zúročili v prvních závodech v holandském Lochemu už 4.března.
Děkujeme všem sponzorům za podporu!!

Závody, které nás čekají v sezóně 2018

PF 2018

Poslední závod v sezóně 2017

MMČR Horní Újezd
Hodně deště, vše od bahna, tak to byly poslední závody Mezinárodního mistrovství ČR.
O celkovém výsledku se nám povedlo rozhodnout už na domácím závodě v Kramolíně. I přesto jsme k tomuto závodu přistoupili zodpovědně, jak jsme zvyklí ze závodů mistrovství světa.
Povedlo se nám v obou finálových jízdách zvítězit a tím tak potvrdit celkové vítězství v domácím šampionátu.
V této sezóně tento závod byl pro nás šestadvacátým startem v jednotlivých seriálech.
I proto jsme rádi, že je před námi zasloužilí odpočinek.
V listopadu připravujeme ukončení sezóny na kterém se ohlédneme za sezónou 2017.
Přesné datum bude ještě upřesněno. Budeme se na vás těšit.

Zdraví celý tým Čermák


Vyhledávání

Rubriky

Poslední komentáře

  • Milan - Zdravím z Nepomuka, posílám odkaz na článek z Plzeňského mdeníku. Milan D. http://plzensky.denik.cz/...více »
  • PetrD. - Od Luca https://www.youtube.com/watch?v=7j3tX9tNC-4 .... jojo pěkně vás otočila opačná sajda :-(((...více »
  • Kordís - Klucí gratulace!! Ještě teď mám husinu. Nádherný závody.. Děkujeme...více »
  • PetrD. - Byl to zážitek, souboj tří posádek od začátku až do cíle, nikdo nechtěl ubrat a neubral .... co se s...více »
  • Pavel - Krása konečně je to zas ve starých kolejích jen tak dál...více »

Sponzoři