Přeskočit na hlavní obsah


GP Kramolín

V první řadě bychom rádi poděkovali všem fanouškům podél tratě. Vytvořili jste nám výbornou závodní atmosféru. Byli jste super!!!

O proti minulým rokům se v Kramolíně závodilo za slunečného a teplého počasí. Jsme rádi, že právě díky takovým to podmínkám přišlo hodně diváků.

Ze sobotní kvalifikace jsme ze skupiny A postoupili do závodu z 5 místa. V obou nedělních jízdách jsme tak měli 9 pozici na startu.

V prvním závodě nám vyšel start a dokonce po pár metrech jsme byli i třetí. Když se před nás dostala posádka Willemsen – Bax, tak jsme se usadili na čtvrté pozici. Čtvrté místo jsme si drželi zhruba do 12 minuty. Pak se před nás dostala anglická posádka Brown-Chamberlain, i když jsme se propadli na 5 příčku pořád jsme museli držet vysoké tempo závodu. V cíli prvního závodu z toho nakonec bylo 6 místo, kdy se před nás dostala ještě francouzská posádka Giraud- Musset. Vysoké tempo, které se v obou závodech jelo bylo pro nás po dlouhé pauze velmi náročné. Bohužel i díky tomu jsme během závodu vytvořili několik chyb, které nás po sléze stálo určitou pozici.

Do druhé  jízdy jsme se hned po prvních metrech zaklínili s německou posádkou Walter-Vonbun a díky tomu jsem tentokrát začínali v závodě na 7 místě. V první polovině závodu se nám povedlo dostat se na 6 místo a byla i šance se posunout na místo 5. Bohužel několik nevynucených chyb, kdy jsme měli problém s volbou správné stopy a následně i ztráta 6 pozice nás vyhodila z vysokého tempa a tak v cíli jsme se museli spokojit s 10 místem.

Po tříleté pauze jsme opět v Kramolíně startovali jako bratrská posádka tak je celkové 9 místo pro nás úspěchem.

Samozdřejmě nemůžeme zapomenout na poděkování celému organizačnímu týmu pořadatelů českého podniku MS sajdkár v Kramolíně, kteří připravili super podmínky pro závodníky a skvělou podívanou pro diváky

Zdraví celý tým Čermák

DSCF0913

Více foto na:

https://www.sidecarcermak.cz/fotogalerie/nggallery/ms-2015/gp-kramolin-13-14-6-2015?album=26

Komentáře k článku “GP Kramolín”

Pavel říká:

Krása konečně je to zas ve starých kolejích jen tak dál

Zanechte komentář


Vyhledávání

Rubriky

Poslední komentáře

  • Milan - Zdravím z Nepomuka, posílám odkaz na článek z Plzeňského mdeníku. Milan D. http://plzensky.denik.cz/...více »
  • PetrD. - Od Luca https://www.youtube.com/watch?v=7j3tX9tNC-4 .... jojo pěkně vás otočila opačná sajda :-(((...více »
  • Kordís - Klucí gratulace!! Ještě teď mám husinu. Nádherný závody.. Děkujeme...více »
  • PetrD. - Byl to zážitek, souboj tří posádek od začátku až do cíle, nikdo nechtěl ubrat a neubral .... co se s...více »
  • Pavel - Krása konečně je to zas ve starých kolejích jen tak dál...více »

Sponzoři