Přeskočit na hlavní obsah


GP Möggers

O víkendu jsme jeli 9 závod mistrovství světa v rakouském Möggers. V sobotních trénincích se nám povedl zajet nejrychlejší čas. Byli jsme natěšeni jaká bude kvalifikace. Do ní jsme nastupovali jako čtvrtí. Start se nám povedl na druhém místě a to jsme si udrželi až do cíle. Čtvrtá pozice do nedělních závodů je super na výběr dobrého místa. V nedělních trénincích po dvou rychlých kolech nám praskl tlumič řízení a mi museli s tréninku odstoupit předčasně. Dokonce se nám spodní díl tlumiče v jedné zatáčce vzpříčil do rámu, že jsme se v pravotočivé zatáčce převrátili, ale naštěstí to bylo v malé rychlosti tak vše v pohodě. Start do prvního závodu byl odložen o 45 minut, kvůli úpravě trati a do toho bylo opravdu slunečné počasí. Ale start se povedl a v první zatáčce jsme byli na 5 místě. Po několika kolech jsme se propadli kvůli technickým chybám na 7 pozici. Ale snažili jsme se a hnali se dopředu a nakonec vybojovali zpět 5 pozici a tu drželi až do cíle. Druhý start podobný jako první. V úvodním kole jsme byli na 5 místě. Po pár kolech jsme se probojovali na 4. pozici. Bylo velice vysoké tempo a snažili jsme se dostávat dopředu. Ale co se nestalo 3 kola dokonce. Začalo se nám docela dost kouřit z výfuku. Už jsme mávali na mechaniky, že v dalším kole budeme asi muset zastavovat v depu. Přece jen náskok nebyl až tak velký abychom si mohli zajet do depa. Zkusili jsme buď a nebo. Zvolili jsme pomalejší tempo a věřili, že motorka vydrží až do cíle. 4 místo se nám povedlo udržet. Celkově jsme skončili na 4 místě. V týmu samozdřejmě spokojenost.
Tento týden budeme strojit novou motorku a příští týden nás čeká odjezd do Lotyšska a Estonska na další souboje o světové bodíky.
Zdraví celý tým 

Zanechte komentář


Vyhledávání

Rubriky

Poslední komentáře

  • Milan - Zdravím z Nepomuka, posílám odkaz na článek z Plzeňského mdeníku. Milan D. http://plzensky.denik.cz/...více »
  • PetrD. - Od Luca https://www.youtube.com/watch?v=7j3tX9tNC-4 .... jojo pěkně vás otočila opačná sajda :-(((...více »
  • Kordís - Klucí gratulace!! Ještě teď mám husinu. Nádherný závody.. Děkujeme...více »
  • PetrD. - Byl to zážitek, souboj tří posádek od začátku až do cíle, nikdo nechtěl ubrat a neubral .... co se s...více »
  • Pavel - Krása konečně je to zas ve starých kolejích jen tak dál...více »

Sponzoři