Přeskočit na hlavní obsah


MEZ MMČR Stříbro

Na domáci půdě pokračovalo v neděli 18.6. mistrovství ČR. Na trať přivítal i přebor sajdkár, veteráni sól a také sajdkár. Diváci měli k dispozici opravdu bohatý program.
Tento závod jsme pojali v rámci zkoušení nové techniky a příprav na závody MS ve francouzském Iffendic, které nás čekají za 14 dní. Jak v kvalifikaci tak i v závodech nám nikdy nevyšel start. Přece jen úpravy nastavení v optimálním průběhu motoru nám vždy narušili start podle našich představ. V tu chvíli jsme, ale měli zase možnost porovnat výkon motorky se zbytkem špičky domácího mistráku. Start v obou závodech vyšel výborně bratrům Janouškovým. Vždy si svou bezchybnou jízdou vytvořili dostatečný náskok. My jsme vždy vyjížděli okolo 7 místa, ale vždy se nám povedlo náskok smazat a dostat se s nimi na kontakt. V prvním závodě se nám to povedlo a dostali jsme se před ně a zvítězili jsme. Ve druhé jízdě jsme je stáhli až v posledních třech kolech. Zaútočili jsme, ale i přes náš nátlak si dokázali bratři Janouškovi pozici udržet a zvítězit. To nám dalo celkově druhé místo. Závod byl pro nás v mnoha směrech poznatkem do dalších závodů MČR a MS.
Budeme se na vás těšit už tuto sobotu 24.6. 2017 v Jiníně.
Zdraví celý tým

Zanechte komentář


Vyhledávání

Rubriky

Poslední komentáře

  • Milan - Zdravím z Nepomuka, posílám odkaz na článek z Plzeňského mdeníku. Milan D. http://plzensky.denik.cz/...více »
  • PetrD. - Od Luca https://www.youtube.com/watch?v=7j3tX9tNC-4 .... jojo pěkně vás otočila opačná sajda :-(((...více »
  • Kordís - Klucí gratulace!! Ještě teď mám husinu. Nádherný závody.. Děkujeme...více »
  • PetrD. - Byl to zážitek, souboj tří posádek od začátku až do cíle, nikdo nechtěl ubrat a neubral .... co se s...více »
  • Pavel - Krása konečně je to zas ve starých kolejích jen tak dál...více »

Sponzoři