Přeskočit na hlavní obsah


MMČR Stříbro 21.6.2015

O víkendu jsme se v letošní sezóně zúčastnili pro nás prvního závodu MMČR na trati sv.Petra ve Stříbře.

Na tyto závody a trať jsme se velmi těšili. Byli jsme v plném očekávání, jak se dokážeme po tříleté pauze poprat o stupínky nejvyšší. Už v trénincích nám povrch tratě velmi sedl. Ve volném tréninku se nám povedlo zajet nejrychlejší čas, díky kterému jsme do kvalifikace nastupovali na prvním místě. Před kvalifikačním závodem se na nás spustil déšť, který způsobil trať docela kluzkou. I proto bylo důležité odstartovat v popředí.
I přesto, že jsme odjeli od žebříku na 3. místě, během prvního kola se nám povedlo se dostat do popředí a tak jsme si hlídali záda až do cíle. Vítězství v kvalifikaci nám zajistilo ten nejlepší výběr startovní pozice v obou jízdách. Bohužel ani v jedné jízdě nám holeshot nevyšel. V prvním závodě jsme od začátku museli bojovat o první místo s bratry Vejchodovými. Při nájezdu do druhého kola se nám povedlo najet vnitřní stopu a tak jsme ve výjezdu byli rychlejší. Po zbytek závodu jsme si pozici hlídali a snažili se o prvenství v prvním závodě nepřijít. Do druhé jízdy jsme bohužel vyráželi do 30 minutového souboje až ze 4 místa. Během prvního kola se nám povedlo se dostat na 3 příčku a tak stíhat prvního Černého s Musilem a druhé bratry Rozehnali. Myslím si, že to co následovalo po zbytek závodu český mistrák dlouho nepamatuje. Souboje kolo na kolo o nejvyšší příčky to se líbí každému. Prvenství většinu závodu drželi Černý-Musil, ale asi v 18 minutě využili bratři Rozehnalovi menšího zaváhání a dostali se do vedení. Nám se také povedlo se dostat ještě o jednu příčku dopředu a tím si zajistit 2 místo, a to nám celkově dalo místo 1.
Všem fandům moc děkujeme za super podporu, která nás žene v před.

Zdraví celý tým Čermák

IMG_5707 IMG_5726

 

Více foto a info na:

https://www.sidecarcermak.cz/fotogalerie/nggallery/mcr-2015/stribro-21-6-2015?album=25

nebo

http://www.motolevel.com/clanek-6468-stribro-nabidlo-nervydrasajici-souboj-titanu-konecne

Komentáře k článku “MMČR Stříbro 21.6.2015”

PetrD. říká:

Byl to zážitek, souboj tří posádek od začátku až do cíle, nikdo nechtěl ubrat a neubral …. co se s (za) Vámi touláme po světě side, tak rozklepaný jsem ještě nebyl. Povedlo se Vám všem pěkné představení. Moc děkujem

Kordís říká:

Klucí gratulace!! Ještě teď mám husinu. Nádherný závody.. Děkujeme

Zanechte komentář


Vyhledávání

Rubriky

Poslední komentáře

  • Milan - Zdravím z Nepomuka, posílám odkaz na článek z Plzeňského mdeníku. Milan D. http://plzensky.denik.cz/...více »
  • PetrD. - Od Luca https://www.youtube.com/watch?v=7j3tX9tNC-4 .... jojo pěkně vás otočila opačná sajda :-(((...více »
  • Kordís - Klucí gratulace!! Ještě teď mám husinu. Nádherný závody.. Děkujeme...více »
  • PetrD. - Byl to zážitek, souboj tří posádek od začátku až do cíle, nikdo nechtěl ubrat a neubral .... co se s...více »
  • Pavel - Krása konečně je to zas ve starých kolejích jen tak dál...více »

Sponzoři