Přeskočit na hlavní obsah


MS Strassbessenbach 18.-19.7.2015

MS Strassbessenbach 18.-19.7.2015
O víkendu jsme se zúčastnili dalšího závodu MS v německém Strassbessenbachu. V letošním roce další větší závod ve kterém jsme měli v plánu startovat. Po předchozích závodech MS jsme měli ambice na umístění v první desítce.Podle předpovědi nás čekal teplý víkend.Věděli jsme,že nás po 3 týdenní pauze čekají těžké závody.I přesto jsme se na závod těšili a byli připraveni bojovat o každý bodík v MS.V sobotní kvalifikaci nám vyšel skvěle start a hned od úvodu jsme si drželi 2 místo za Willemsenem/Bax.Během 3 kol se před nás dostala ještě posádka Giraud/Musset.Vysoké tempo posádky bojující o světové prvenství pro nás bylo velkým soustem.I přesto velká spokojenost ze 3 místem.Do nedělního závodu z toho bylo skvělé 6 místo v postavení na startu.
V obou nedělních závodech nám start vyšel okolo pátého místo.Tudíž skvělé výchozí podmínky do závodu.V prvním závodě se nám nepovedlo udržet vysoké tempo a tak jsme se propadli na konec první desítky. Přispěla k tomu i větší tuhost v nastavení spojky.V závěru závodu jsme k tomu měli ještě menší kolizi,která nás připravila o další pozice.Při pokusu o předjetí jsme zavadili předním kolem o sajdkáru před námi.Naštěstí pád,který se obešel bez většího zranění.V cíli z toho bylo až 18 místo.
Do druhého závodu nám vyšel start obdobně.I tentokrát pro nás bylo těžké držet tempo s posádkami, kteří pravidelně startují v MS.I přesto jsme se snažili udržet v první desítce.Druhý závod pro nás skončil lépe.Mohli jsme se radovat z 8 místa v cíli.

Překvapila nás velká podpora českých fanoušků, kterým tímto děkujeme a budeme se těšit při dalších závodech .
Zdraví celý tým

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Komentáře k článku “MS Strassbessenbach 18.-19.7.2015”

PetrD. říká:

Od Luca https://www.youtube.com/watch?v=7j3tX9tNC-4 …. jojo pěkně vás otočila opačná sajda :-(((

Zanechte komentář


Vyhledávání

Rubriky

Poslední komentáře

  • Milan - Zdravím z Nepomuka, posílám odkaz na článek z Plzeňského mdeníku. Milan D. http://plzensky.denik.cz/...více »
  • PetrD. - Od Luca https://www.youtube.com/watch?v=7j3tX9tNC-4 .... jojo pěkně vás otočila opačná sajda :-(((...více »
  • Kordís - Klucí gratulace!! Ještě teď mám husinu. Nádherný závody.. Děkujeme...více »
  • PetrD. - Byl to zážitek, souboj tří posádek od začátku až do cíle, nikdo nechtěl ubrat a neubral .... co se s...více »
  • Pavel - Krása konečně je to zas ve starých kolejích jen tak dál...více »

Sponzoři