Přeskočit na hlavní obsah


Petrovice u Karviné

Petrovice u Karviné druhý závod mistrovství České republiky. Trať na které se jeli závody sajdkár poprvé a musíme říct, že pořadatelé odvedli skvělou práci. Slunce svítilo hned od rána takže se kropilo a kropilo. V kvalifikaci jsme na jednom skoku byli poněkud delší a vyjeli z tratě, takže byla stíhací jízda, a my se tak museli spokojit s 5.místem. Ani start do prvního závodu pro nás neměl snadný průběh. Při průdkém zrychlení se nám naklonila sajdkára nebezpečně na levou stranu, museli jsme ubrat plyn a tím se propadli až na 8.místo. K tomu všemu se nám v úvodu stíhací jízdy změnilo nastavení spojky a tak jsme se museli přizpůsobit styl jízdy dané situaci. I přesto se nám povedlo krůček po krůčku prodrat startovním polem až na 2 pozici. Posádku Kolenčík/Hejhal už se nám dostihnout nepovedlo. Hned od začátku jeli vysoké tempo.
Ve druhém závodě byl pro nás start bezchybný. I přesto se přes nás dostal do druhé zatáčky Vejchoda ze Zatloukalem. Ve druhém kole se nám povedlo tuto posádku předjet a první příčku si pohlídat až do cíle.
Celkově jsme brali zlatou příčku.🏆🥇
V pondělí odjíždíme směr německý mistrák do Wrieznu, a ve čtvrtek směr mistrovství světa na Ukrajinu. Je to nabité

Zanechte komentář


Vyhledávání

Rubriky

Poslední komentáře

  • Milan - Zdravím z Nepomuka, posílám odkaz na článek z Plzeňského mdeníku. Milan D. http://plzensky.denik.cz/...více »
  • PetrD. - Od Luca https://www.youtube.com/watch?v=7j3tX9tNC-4 .... jojo pěkně vás otočila opačná sajda :-(((...více »
  • Kordís - Klucí gratulace!! Ještě teď mám husinu. Nádherný závody.. Děkujeme...více »
  • PetrD. - Byl to zážitek, souboj tří posádek od začátku až do cíle, nikdo nechtěl ubrat a neubral .... co se s...více »
  • Pavel - Krása konečně je to zas ve starých kolejích jen tak dál...více »

Sponzoři